Xiaomi Oclean X

Produkt:Zubní kartáček; Počet programů:1; Počet pulzů za minutu:40 000; Výbava:Dokovací stanice; Barva:Bílá; Napájení:Baterie; Určení:Dospělí.... více
1 676.86 Kč bez DPH
Na dotaz
2 029 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 988419
EAN: 6970810550856
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Xiaomi
Popis a parametry

Xiaomi Oclean X

Obr. Dejte vašim zubům dokonalou čistotu 1473046a

Dejte vašim zubům dokonalou čistotu

Kvalitní elektrické zubní kartáčky mají nejen vysokofrekvenční vibrace, ale mají také velmi silný výkon. Vysoce výkonný motor, s více než 40 000 vibracemi za minutu a výkonovým točivým momentem až 220 gfcm, takže výkon zůstává nejen na vysokofrekvenčních vibracích motoru, ale také dokáže efektivněji přenášet výkon na hlavu kartáčku. Dokonce i když je hlava kartáčku v kontaktu se zuby, stále si udržuje vysoký výkon, aby mohla odolávat odporu vody v ústech, pěně od zubní pasty a vytvořila dokonalou čistotu. Velmi dobře se tak dostane do těžko přístupných míst a dosahuje silnějšího čistícího účinku, než běžný zubní kartáček.

Obr. Vestavěný displej 1473046b

Vestavěný displej

Perfektně čitelný a odolný displej na rukojeti kartáčku vám nabízí přehled důležitých informací na jednom místě, jasně a zřetelně. OLCD nabízí čas, počasí, asistenta při čištění zubů a další užitečné ukazatele

Ovládání pomocí chytré aplikace

Osobní přizpůsobení může být založeno na různých každodenních a stravovacích návycích, které vyžadují svůj vlastní čas čištění, intenzitu čištění a různé funkce péče o vaše ústa. Prostřednictvím nastavení mohou být také upraveny režimy a funkce tak, aby vyhovovaly různým potřebám čištění zubů.

Na jedno nabítí výdrž až 20 dní

Nemusíte se obávat, že by váš kartáček vydržel pouze pár dní nebo se při čištění zubů náhle vybil. Zubní kartáček má vestavěnou lithiovou baterii o kapacitě 800 mAh. Ve srování s NiMH baterií má dlouhou životnost a žádný paměťový efekt. Výdrž baterie se tak může zastavit na 20 dnech. V mobilní aplikaci lze snadno sledovat úroveň nabití vaší baterie. Zároveň se baterie plně dobije za pouhé 2 hodiny.

Už se nemusíte obávat ponoření do vody a lepivosti zubní pasty

Zubní kartáček má krytí IXP7, takže se vůbec nemusíte obávat umýt ho pod tekoucí vodou nebo toho, že mu ublíží zubní pasta.

.
ParametryPorovnání
Barva
Bílá
Určení
Dospělí
Počet programů
1
Počet pulzů za minutu
40 000
Produkt
Zubní kartáček
Napájení
Baterie
Výbava
Dokovací stanice

Xiaomi Oclean X

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MUNAP COMPANY, s.r.o.
Nádražní 709/12
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 27806111
DIČ: CZ27806111