SFP WDM transceiver 1,25Gbps 1000BASE-BX10 SM 3km TX 1550nm LC simp 0 až 70°C 3,3V HPA komp DM

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 1 077  (-71%)
261.98 Kč bez DPH
Na dotaz
317 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 703048
EAN: 703048
Záruka: 99 Doživotní
Popis a parametry

SFP WDM transceiver 1,25Gbps 1000BASE-BX10 SM 3km TX 1550nm LC simp 0 až 70°C 3,3V HPA komp DM

SFP WDM transceiver 1,25Gbps 1000BASE-BX10 SM 3km TX 1550nm LC simp 0 až 70°C 3,3V HPA komp DM.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

SFP WDM transceiver 1,25Gbps 1000BASE-BX10 SM 3km TX 1550nm LC simp 0 až 70°C 3,3V HPA komp DM

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MUNAP COMPANY, s.r.o.
Nádražní 709/12
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 27806111
DIČ: CZ27806111