Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20k 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859D

Přidat do oblíbenýchSFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20k 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859D
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu549422
Part numberSPS-7120WHPE (J4859D OEM)
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:ihned k odeslání35ks
Vaše cena bez DPH
236.36 Kč
Vaše cena včetně DPH
286 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. J4859C OEM.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je286Kč  s dph
Váš e-mail  
Hodnocení obchodu na Zboží.cz