Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 1 000 Kč doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Cisco SFP-10G-LRM=Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
11 707 Kč
Cisco switch SG300-10, 8x10/100/1000+2xGE/SFP, Web, SNMPMaximální počet portů:8; Provedení:Desktop; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON.
4 566 Kč
Novinka
MikroTik SFP GPON ONU modulMikroTik SFP GPON ONU modul.
1 896 Kč
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100mMikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m.
611 Kč
MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10GMikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G.
1 278 Kč
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X120, JD119B, JD493A, J4858C)OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X120, JD119B, JD493A, J4858C).
446 Kč
OEM SFP modul, 1G, SM (MM), 1310nm, 20km, LC, HP kompatibilní (X121, JD119B, J4859C)OEM SFP modul, 1G, SM (MM), 1310nm, 10km, LC, HP kompatibilní (X121, JD119B, J4859C).
401 Kč
OEM SFP modul, 1G, WDM, B = Tx:1550nm, RX:1310nm, 2km, LC, Cisco kompatibilníOEM SFP modul, 1G, WDM, B = Tx:1550nm, RX:1310nm, 2km, LC, Cisco kompatibilní.
638 Kč
Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2kmTechnologie SFP Modulu:100 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.
653 Kč
Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 CTechnologie SFP Modulu:100 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
803 Kč
Repotec MiniGBIC SFP modul 1000Base-LX,10km (SM, LC)Technologie SFP Modulu:1000 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
614 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatibleTechnologie SFP Modulu:1000 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
581 Kč
Hodnocení obchodu na Zboží.cz