Orava WMO-510 C pračka s kapacitou 5 kg

Pračka ORAVA s kapacitou 5 kg Orava WMO-510 C vyniká na první pohled elegantním designem, který se nese ve znamení zaoblených linií a disponuje jednoduchým ovládáním. Vkládání a vyjímání prádla Vám usnadní dostatečně velká dvířka. Pračka nabízí kapacitu bubnu 5 kg. Na zablokování ovládání pračky, aby nedošlo k neo... více
Běžná cena: 7 493  (-6%)
5 842.98 Kč bez DPH
Na dotaz
7 070 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 2103834
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: ORAVA
Popis a parametry

Orava WMO-510 C pračka s kapacitou 5 kg

Pračka ORAVA s kapacitou 5 kg

Orava WMO-510 C vyniká na první pohled elegantním designem, který se nese ve znamení zaoblených linií a disponuje jednoduchým ovládáním. Vkládání a vyjímání prádla Vám usnadní dostatečně velká dvířka. Pračka nabízí kapacitu bubnu 5 kg. Na zablokování ovládání pračky, aby nedošlo k neoprávněné změně programu nebo nastavení poslouží funkce Dětský zámek. Samozřejmostí jsou programy jako ekologické praní, jemné prádlo, studené, či rychlé praní.

Hlučnost 76dB

Nikdo netouží po zvucích, kterými by ho mohl spotřebič během svého provozu vyrušovat. Ani přes den, ani v noci. Nízká hlučnost, avšak vysoká spolehlivost jsou to, co od nového spotřebiče očekáváme. Práčka Orava uspokojí obě vaše představy.

Prací programy

Nabídka pracích programů pračky Orava je pestrá. Neboť víme, že každý druh textilie potřebuje jinou teplotu a jiný čas praní na to, aby byl po vyjmutí z pračky v tip-top stavu. Na výběr tak máte programy trvající i dvě hodiny, ale i krátké, Párminutové programy pro expresní praní lehce znečištěných svršků, možnost odstřeďování, praní pouze ve studené vodě, ale i na vyvářku.

Kapacita 5kg

Obvlášť ve vícečetné domácnosti je důležité, aby se do pračky vešlo na jedno oprání co nejvíce prádla. Nikdo totiž netouží namísto aktivního stráveného času v exteriéru prožívat své chvíle volna praním obrovských kup prádla na mnoho pracích cyklů. Vyberte si spotřebič, který vyhovuje potřebám právě vaší domácnosti!

Zepředu plněná

Prádlo vkládáte do pračky zepředu. Ačkoliv se při tom musíte sehnout, tento způsob plnění pračky poskytuje více prostoru pro manipulaci s prádlem, aby se vám čisté a voňavé kousky oblečení dali pěkně uložit do prádelního koše na zavěšení.

Odložený start

Odložený start je praktická funkce, která vám umožní nechat "běžet" pračku tehdy, když vám to nejvíce vyhovuje. Chcete se vrátit z práce a už mít vypráno? Nebo se ráno probudit a vyvěsit už vyprané prádlo ještě před odjezdem za jinými povinnostmi? Stačí si na displeji pračky navolit požadovaný čas začátku praní - a ona vše potřebné udělá za vás tehdy, když se vám to nejvíce hodí. Díky funkci Odložený čas můžete na praní využít i levnější elektrický proud v nočním provozu.

Dětská pojistka

Děti vysloveně fascinují elektrické spotřebiče během provozu. Pokud chcte vyhnout tomu, že vám nejmenší ratolest vypne pračku uprostřed pracího cyklu, nebo vám praní šik vlněných svetříků přenastaví na vyvářku, využijte praktickou funkci Dětský zámek. Ta zablokuje aktivování tlačítek až do skončení již nastaveného pracího programu.
.

Orava WMO-510 C pračka s kapacitou 5 kg

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MUNAP COMPANY, s.r.o.
Nádražní 709/12
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 27806111
DIČ: CZ27806111
Další informace
    Textové stránky