KONTAKTY

 

Kontakt:

MUNAP COMPANY, s.r.o., Nádražní 709/12, Vratimov 73932

- Na tuto adresu je možné zasílat reklamace nebo vracené zboží (v perfektním stavu, jak bylo odesláno k Vám) včetně průvodní dopisu napsanou volnou formou a kopii dokladu. Po přijetí do reklamace (ta není myšlena převzetím od přepravní společnosti) , až po rozbalení a kontrole zboží, která se může i několik dní lišit od převzetí zásilky. Následně je zboží zasláno do servisu k opravě nebo výměně či vracení finanční částky za zboží.

- Osobní odběry jsou možné jedině po předešle domluvě v předem domluveném čase. Výdejní místo není skladem, necháváme zde zboží ze skladu doručit většinou do 2 až 5 dnů. Poté Vám napíšeme na Váš email a domluvíme si datum a čas předávky na výdejním místě ve Vratimově. Předávka je možná i v Ostravě (většinou: Bartovice, Mariánské Hory a Přívoz) na předem domluveném místě a v předem domluveném dni a čase, podle našich možnosti a jízdy kolem v této oblasti.

Telefonní číslo: 775 07 09 84, Email: munap@munap.cz

- Omlouváme se předem, ale ne vždy se nám podaří vzít ihned daný hovor. Snažíme se zavolat zpět, ale ne vždy to již je v rozumnou hodinu a někdy se nám to bohužel nepodaří vůbec. Vaše dotazy se určitě budeme snažit ihned většinou do dalšího pracovního dne odpovědět formou emailu.  
- Technické dotazy případně dotazy ohledně dostupnosti směřujte přes email.

Děkujeme za pochopení, budeme se Vám snažit pokud to bude v našich silách určitě vyhovět.

S pozdravem

MUNAP COMPANY, s.r.o.

MUNAP COMPANY, s.r.o.
Nádražní 709/12
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 27806111
DIČ: CZ27806111