Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Technologie konvertoruKonvertor dle typuMožnosti rozšíření
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20kmFiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km.
729 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmFiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
729 Kč
s DPH
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmFiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
729 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550mFiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m.
899 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15kmGigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm..
899 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10kmFiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10km.
499 Kč
s DPH
TP-Link TL-MC1400, 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0TP-Link TL-MC1400, 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0.
5 389 Kč
s DPH
Novinkaihned k odeslání
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoEvenkovní optický konvertor s PoE.
712 Kč
s DPH
Novinkaihned k odeslání
UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalika1GbE konvertor optika/metalika.
703 Kč
s DPH
Novinkaihned k odeslání
UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéruUBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéru.
1 141 Kč
s DPH
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!.
21 199 Kč
s DPH
UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!.
5 406 Kč
s DPH
Hodnocení obchodu na Zboží.cz