Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Planet VC-820M, VDSL2 switch, 8x VDSL2, 8x POTS, 2x 1000Base-T/SFPTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/metalické vedení; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru, Management konvertoru.
17 758 Kč
s DPH
Novinkaihned k odeslání
Planet XT-705A, konvertor 10G/5G/2.5G/1G/100M / miniGBIC SFP+ 10GBASE-Xkonvertor 10G/5G/2.5G/1G/100M / miniGBIC SFP+ 10GBASE-X.
4 329 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2kmFiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km.
671 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20kmFiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km.
671 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmFiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
671 Kč
s DPH
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmFiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
671 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550mFiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m.
829 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15kmGigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm..
829 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10kmFiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10km.
459 Kč
s DPH
ihned k odeslání
TP-Link TL-MC1400 (v2), 14-slotové šasi pro media konvertoryTP-Link TL-MC1400 (v2), 14-slotové šasi pro media konvertory.
4 937 Kč
s DPH
Novinka
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoEvenkovní optický konvertor s PoE.
783 Kč
s DPH
Novinka
UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalika1GbE konvertor optika/metalika.
748 Kč
s DPH
Hodnocení obchodu na Zboží.cz