Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchIntellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Kód produktu58812
Part number510493
EAN produktu766623510493
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Intellinet
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
933.88 Kč
Vaše cena včetně DPH
1130 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
•Data transfer rate: 1000 Mbps

•10/100/1000Base-TX auto-sensing RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. (Cat5e and better)

•RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support

•SFP (Small Form Factor Pluggable) optical transceiver module port (SFP module not included)

•Module port for Gigabit multimode or single-mode Mini GBIC 1.25G SFP-type fiber modules

•Status LEDs for power and Link/TX for both ports

•Functions as a stand-alone converter or can be used with the 14-slot media converter chassis, model 507356
Package Contents

•Gigabit Ethernet to SFP Media Converter

•External power adapter.
Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Aktuální cena produktu je1130Kč  s dph
Váš e-mail  
Hodnocení obchodu na Zboží.cz