Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Novinka
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchHPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu702592
Part numberJH233A
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
54986.78 Kč
Vaše cena včetně DPH
66534 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je66534Kč  s dph
Váš e-mail  
Hodnocení obchodu na Zboží.cz