Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Ostatní příslušenství k serverům

HP cable 0.5m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchHP cable 0.5m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable
Typ příslušenství:Kabeláž.

Kód produktu251844
Part numberAJ833A
EAN produktu4948382581419
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
1569.42 Kč
Vaše cena včetně DPH
1899 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
.5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable.
Typ příslušenství: Kabeláž
Aktuální cena produktu je1899Kč  s dph
Váš e-mail  
Hodnocení obchodu na Zboží.cz