Ashampoo Driver Updater

Jazyk:Český; Způsob licencování:Plná verze; Typ licence:Online ESD.... více
Běžná cena: 1 122  (-60%)
370.25 Kč bez DPH
Na dotaz
448 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1084024
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Výrobce: Ashampoo
Popis a parametry

Ashampoo Driver Updater

Ashampoo Driver Updater

Váš počítač nyní zvládne víc!

Špatné nebo staré ovladače jsou nepřítelem každého počítačového systému. Často ovladače chybí nebo jsou beznadějně zastaralé. Ashampoo® Driver Updater nejenže najde ty nejlepší ovladače, ale také je za vás nainstaluje.

Screenshot Driver Updater

Optimální výkon díky aktuálním ovladačům!

  • K dispozici je více než 400 000 ovladačů
    Podporováno více než 150 000 zařízení
    Maximální stabilita systému

Skenování - instalace - hotovo

S programem Ashampoo Driver Updater není potřeba žádná akrobacie v menu. Dobře navržený program plní svou úlohu udržovat váš počítač v aktuálním stavu rychle a s vysokou mírou použitelnosti. Analyzuje vaše hardwarové komponenty a ovladače, porovná výsledky s gigantickou databází - a poté nahradí zastaralé ovladače jejich nejnovějšími verzemi.

Vždy tu pro vás

Vy rozhodujete, kdy Ashampoo Driver Updater vstoupí do akce. Vestavěný plánovač vám dává spolehlivou kontrolu nad tím, kdy bude program vyhledávat aktualizace ve vašem systému. Jakmile jej jednou nastavíte, nemusíte na něj už ani pomyslet a váš systém bude vždy aktuální!

Problémy? Existuje řešení!

Pády, problémy se zvukem, grafikou nebo špatný výkon často pramení ze špatných, poškozených nebo zastaralých ovladačů. Po přechodu na Windows 10 nyní mnoho systémů "nějak" běží, ale ne optimálně. Nechte Ashampoo Driver Updater opravit to, co za vás nedokáže opravit samotný systém Windows!

Maximální herní výkon

Ovladače jsou neustále vyvíjeny a aktualizovány, aby se předešlo pádům a maximálně se využily nainstalované hardwarové komponenty. Zejména hry nesmírně těží z vysokého výkonu systému. Aktuální grafické ovladače vám mohou poskytnout dodatečnou podporu, když ji potřebujete.

Maximální bezpečnost

S nástrojem Ashampoo Driver Updater nebudete riskovat nic. Jeho vestavěná funkce zálohování vám umožní uložit a v případě potřeby obnovit jakýkoli ovladač. Ponechte si jen to, co je pro vás skutečně přínosné!

Dobrý pocit, když vše prostě funguje

I bez znatelných poruch nemusí součásti vašeho systému pracovat optimálně. Výpadky sítě WLAN, syčivý zvuk nebo odpojené tiskárny jsou častými problémy. Často jsou to výchozí ovladače systému Windows, které poskytují méně než ideální funkce. Nenechávejte už žádný prostor pro nevyhovující ovladače!

Dokonalý systém Windows

Přechod na systém Windows 10 znamenal pro mnoho uživatelů spoustu problémů. Budou nainstalované hardwarové komponenty stále podporovány, jak se jmenují a kde lze získat vhodné ovladače? Ashampoo Driver Updater udělá těžkou práci a okamžitě za vás vyhledá všechny dostupné ovladače pro Windows 10.

.
ParametryPorovnání
Jazyk
Český
Způsob licencování
Plná verze
Typ licence
Online ESD

Ashampoo Driver Updater

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MUNAP COMPANY, s.r.o.
Nádražní 709/12
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 27806111
DIČ: CZ27806111