Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 274 979  (-22%)
177 680.99 Kč bez DPH
Na dotaz
214 994 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 703085
Záruka: 99 Doživotní
Popis a parametry

Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver

Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MUNAP COMPANY, s.r.o.
Nádražní 709/12
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 27806111
DIČ: CZ27806111