APPLE AirPods Pro 2. generace s Magsafe pouzdrem

Typ sluchátek:Špunty; Využití:Poslech hudby; Konektivita:Bluetooth; Verze Bluetooth:5.0; Mikrofon; Konstrukce mikrofonu:Integrovaný; Funkce mikrofonu:Potlačení šumu; Funkce:Hlasový asistent, NFC, Ovládání hlasitosti, Prostorový zvuk, Přepínání skladeb, Přijímání hovorů, Vlastní pouzdro, Vyměnitelné špunty; Stupeň krytí IP:IPX4.... více
Běžná cena: 7 290  (-5%)
5 732.23 Kč bez DPH
Na dotaz
6 936 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1216960
EAN: 194253397472
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: APPLE
Popis a parametry

APPLE AirPods Pro 2. generace s Magsafe pouzdrem

AirPods Pro (2. generace)

Audio technologie

Speciální budič Apple s vysoce pohyblivou membránou
Speciální zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem
Aktivní potlačování hluku
Adaptivní režim propustnosti
Soustava průduchů na vyrovnávání tlaku
Personalizovaný prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy1
Adaptivní ekvalizace

Snímače

Dva mikrofony s funkcí formování paprsku
Mikrofon namířený dovnitř
Snímač kontaktu s pokožkou
Akcelerometr na detekci pohybu
Akcelerometr na detekci řeči
Dotykové ovládání

Čip

Sluchátkový čip Apple H2
Nabíjecí pouzdro s čipem U1 na přesné hledání

Ovládání

Jedním stisknutím zapneš, zastavíš přehrávání nebo přijmeš hovor
Dvojitým stisknutím přeskočíš dopředu
Trojitým stisknutím přeskočíš dozadu
Podržením přepneš mezi aktivním potlačováním hluku a adaptivním režimem propustnosti
Přejetím nahoru nebo dolů upravíš hlasitost

Odolnost proti potu a vodě2

Odolné proti potu a vodě (IPX4): AirPody Pro a nabíjecí pouzdro

Rozměry a hmotnost (jednoho)3

Sluchátko
Výška: 30,9 mm
Šířka: 21,8 mm
Tloušťka: 24,0 mm
Hmotnost: 5,3 g

Pouzdro
Výška: 45,2 mm
Šířka: 60,6 mm
Tloušťka: 21,7 mm
Hmotnost: 50,8 g

Nabíjecí pouzdro

Funguje s MagSafe nabíječkou, nabíječkou Apple Watch, nabíječkami s certifikací Qi a s konektorem Lightning

Baterie

AirPods Pro
Až 6 hodin poslechu na jedno nabití (až 5,5 hodiny se zapnutým prostorovým zvukem a snímáním polohy hlavy)4
Až 4,5 hodiny hovoru na jedno nabití5
AirPods Pro s MagSafe nabíjecím pouzdrem
Až 30 hodin poslechu6
Až 24 hodin hovoru7
Za 5 minut se v nabíjecím pouzdře nabijí zhruba na hodinu poslechu8 nebo zhruba na hodinu hovoru9

Připojení

Bluetooth 5.3

V krabici

AirPods Pro
MagSafe nabíjecí pouzdro s reproduktorem a poutkem na zavěšení
Silikonové špunty do uší (ve čtyřech velikostech: XS, S, M, L)
USB-C kabel s konektorem Lightning
Dokumentace

Zpřístupnění

Funkce zpřístupnění pomáhají lidem s postižením dostat z nových AirPodů Pro co nejvíc. Dostupné funkce zpřístupnění:

Živý poslech10
Hlasitost zvuku ve sluchátkách
Přizpůsobení pro sluchátka
Zesílení konverzace

Systémové požadavky11

Modely iPhonu nebo iPodu touch s nejnovější verzí iOS
Modely iPadu s nejnovější verzí iPadOS
Modely Apple Watch s nejnovější verzí watchOS
Modely Macu s nejnovější verzí macOS
Modely Apple TV s nejnovější verzí tvOS

1 Je nutný kompatibilní hardware a software. Funguje s kompatibilním obsahem v podporovaných aplikacích. V Dolby Atmos nemusí být veškerý obsah k dispozici. Prostorový zvuk vyžaduje iPhone s TrueDepth fotosoustavou k vytvoření osobního profilu, který se bude synchronizovat mezi zařízeními Apple s nejnovějším operačním systémem iOS, iPadOS (k dispozici později na podzim), macOS (k dispozici později na podzim) a tvOS.
2 AirPody Pro a nabíjecí pouzdro jsou odolné proti potu a vodě při jiných než vodních sportech. AirPody Pro a nabíjecí pouzdro prošly testy v kontrolovaných laboratorních podmínkách a vyhovují specifikaci IPX4 podle normy IEC 60529. Odolnost proti potu a vodě není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokré AirPody Pro. Pokyny k čištění a sušení najdeš na stránce https://support.apple.com/cs-cz/HT210711.
3 Velikost a hmotnost se liší podle konfigurace a výrobního procesu.
4 Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními AirPody Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem spárovanými s iPhony 14 Pro Max s předprodukčním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Se zapnutým prostorovým zvukem a snímáním polohy hlavy byla doba poslechu až 5,5 hodiny. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů Pro, dokud nepřestalo hrát první sluchátko. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
5 Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními AirPody Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem spárovanými s iPhony 14 Pro Max s předprodukčním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů Pro při hovoru v mobilní síti, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
6 Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními AirPody Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem spárovanými s iPhony 14 Pro Max s předprodukčním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů Pro, dokud nepřestalo hrát první sluchátko. Vybité AirPody Pro se nechaly plně nabít a potom znovu hrát, dokud se první sluchátko nevybilo. Cyklus se opakoval, dokud nebyly AirPody Pro i nabíjecí pouzdro úplně vybité. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
7 Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními AirPody Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem spárovanými s iPhony 14 Pro Max s předprodukčním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů Pro při hovoru v mobilní síti, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Vybité AirPody Pro se nechaly nabít na 100 procent a potom byl znovu zahájen mobilní hovor, který probíhal, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Cyklus se opakoval, dokud nebyly AirPody Pro i nabíjecí pouzdro úplně vybité. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
8 Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními AirPody Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem spárovanými s iPhony 14 Pro Max s předprodukčním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testy pětiminutového nabíjení probíhaly s vybitými AirPody Pro, které se nechaly pět minut nabíjet a potom hrát, dokud se přehrávání nezastavilo. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
9 Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními AirPody Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem spárovanými s iPhony 14 Pro Max s předprodukčním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testy pětiminutového nabíjení probíhaly s vybitými AirPody Pro, které se nechaly pět minut nabíjet a potom se přes ně uskutečnil mobilní hovor, který probíhal, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
10 Vyžaduje nejnovější verzi iOS nebo iPadOS.
11 Se zařízeními Apple, která používají starší software, i se zařízeními jiných výrobců než Apple se AirPody Pro dají používat jako standardní Bluetooth sluchátka. Jejich funkčnost je ale v takovém případě omezená.
12 Není podporováno Sdílení zvuku.
13 Data jsou přesná ke dni uvedení produktu.
14 Účinnost vychází z Federálních norem na úsporu energie pro nabíječky baterií amerického Ministerstva energetiky.
15 Svá omezení týkající se používání určitých chemických látek v materiálech produktů a doplňků Apple, ve výrobních procesech a v balení produktů dodávaných koncovým zákazníkům popisuje Apple ve svých specifikacích regulovaných látek. Tato omezení vycházejí z mezinárodních zákonů a směrnic, požadavků regulačních úřadů, požadavků ekologických štítků, standardů na ochranu životního prostředí i vlastních zásad společnosti Apple. Žádný produkt Apple neobsahuje PVC ani ftaláty, s výjimkou napájecích kabelů prodávaných v Indii, Thajsku (v případě napájecích kabelů s dvoukolíkovou zástrčkou) a Jižní Koreji, kde se nadále snažíme získat souhlas vlády s nahrazením těchto látek. Produkty Apple vyhovují směrnici Evropské unie 2011/65/EU a jejím úpravám, včetně výjimek týkajících se používání olova, například ve vysokoteplotní pájce. Když je to technicky možné, snaží se Apple od používání látek, na které se tyto výjimky vztahují, v nových produktech upouštět.
16 AirPody (3. generace) a AirPody Pro (2. generace) jsou odolné proti potu a vodě při jiných než vodních sportech a vyhovují specifikaci IPX4. Odolnost proti potu a vodě není trvalá.
17 Nabíjení přes MagSafe vyžaduje kompatibilní MagSafe nabíječku. Bezdrátové nabíjení vyžaduje nabíječku s certifikací Qi. Nabíjecí pouzdro na AirPody Pro (2. generace) funguje i s nabíječkou Apple Watch a konektorem Lightning.
18 Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.

.
ParametryPorovnání
Typ sluchátek
Špunty
Rozhraní sluchátek
Bluetooth
Vlastnosti sluchátek
S mikrofonem
Vlastnosti sluchátek
Ovládání hlasitosti
Mikrofon
Ano
Hmotnost (g)
5.4
Konektivita
BlueTooth
Verze Bluetooth
5.0
Výdrž baterie (h)
4.5
Výdrž pouzdra (h)
24
Využití
Poslech hudby
Způsob nabíjení
Bezdrátové nabíjení
Způsob nabíjení
Lightning
Funkce
Hlasový asistent
Funkce
NFC
Funkce
Ovládání hlasitosti
Funkce
Prostorový zvuk
Funkce
Přepínání skladeb
Funkce
Přijímání hovorů
Funkce
Vlastní pouzdro
Funkce
Vyměnitelné špunty
Konstrukce mikrofonu
Integrovaný
Stupeň krytí IP
IPX4
Funkce mikrofonu
Potlačení šumu

APPLE AirPods Pro 2. generace s Magsafe pouzdrem

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MUNAP COMPANY, s.r.o.
Nádražní 709/12
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 27806111
DIČ: CZ27806111