APPLE AirPods (3rd generation)

Typ sluchátek:Špunty; Rozhraní sluchátek:Bluetooth; Využití:Poslech hudby; Vlastnosti sluchátek:S mikrofonem, Ovládání hlasitosti; Konektivita:BlueTooth; Verze Bluetooth:5.0; Mikrofon; Konstrukce mikrofonu:Integrovaný; Funkce mikrofonu:Potlačení šumu; Funkce:Hlasový asistent, NFC, Prostorový zvuk, Přepínání skladeb, Přijímání hovorů, Vlastní pouzdro.... více
Běžná cena: 5 191  (-8%)
3 937.19 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
4 764 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1216542
EAN: 194252818527
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: APPLE
Popis a parametry

APPLE AirPods (3rd generation)

AirPods (3. generace)

Technické specifikace:

Audio technologie

Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy1
Adaptivní ekvalizace
Speciální budič Apple s vysoce pohyblivou membránou
Speciální zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem

Snímače

Dva mikrofony s formováním paprsku
Tlakový snímač
Mikrofon namířený dovnitř
Pohybový akcelerometr
Snímače kontaktu s kůží
Řečový akcelerometr

Čip

Sluchátkový čip H1

Ovládání

Jedním stisknutím zapneš a zastavíš přehrávání nebo přijmeš hovor
Dvojitým stisknutím přeskočíš dopředu
Trojitým stisknutím přeskočíš dozadu

Odolnost proti potu a vodě

Odolnost proti potu a vodě (IPX4)3

Rozměry a hmotnost

AirPod (jeden)6
Výška: 30,79 mm
Šířka: 18,26 mm
Tloušťka: 19,21 mm
Hmotnost: 4,28 g

MagSafe nabíjecí pouzdro6
Výška: 46,40 mm
Šířka: 54,40 mm
Tloušťka: 21,38 mm
Hmotnost: 37,91 g

Nabíjecí pouzdro

Funguje s MagSafe nabíječkou, nabíječkami s certifikací Qi nebo nabíječkou připojenou konektorem Lightning

Baterie

AirPods
Až 6 hodin poslechu na jedno nabití (až 5 hodin se zapnutým prostorovým zvukem)2
Až 4 hodiny hovoru na jedno nabití4

AirPods s MagSafe nabíjecím pouzdrem
Až 30 hodin poslechu7
Až 20 hodin hovoru8

Za 5 minut se v nabíjecím pouzdře nabijí zhruba na hodinu poslechu? nebo zhruba na hodinu hovoru1°

Připojení

Bluetooth 5.0

Zpřístupnění

Funkce zpřístupnění pomáhají lidem s postižením dostat z nových AirPodů co nejvíc.
Dostupné funkce zpřístupnění:
Živý poslech11
Hlasitost zvuku ve sluchátkách
Přizpůsobení pro sluchátka

Požadavky na systém

Modely iPhonu nebo iPodu touch s nejnovější verzí iOS12
Modely iPadu s nejnovější verzí iPadOS12
Modely Apple Watch s nejnovější verzí watchOS12
Modely Macu s nejnovější verzí macOS12
Modely Apple TV s nejnovější verzí tvOS12

1. Prostorové stereo podporuje stereo obsah v iOS 15 nebo novějším, Apple Music s Dolby Atmos nebo 5.1 a video obsah nahraný v 5.1, 7.1 nebo Dolby Atmos v podporovaných aplikacích.
2. Testy provedl Apple v září 2021 s předvýrobními AirPody (3. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 13 Pro Max s předvýrobním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 %. Se zapnutým prostorovým zvukem s dynamickým snímáním polohy hlavy byla doba poslechu až 5 hodin. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů, dokud nepřestalo hrát první sluchátko. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
3. AirPody (3. generace) jsou odolné proti potu a vodě při jiných než vodních sportech. AirPody (3. generace) prošly testy v kontrolovaných laboratorních podmínkách a vyhovují specifikaci IPX4 podle normy IEC 60529. Odolnost proti potu a vodě není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokré AirPody (3. generace). Pokyny k čištění a sušení najdeš na stránce https://support.apple.com/cs-cz/HT210711.
4. Testy provedl Apple v září 2021 s předvýrobními AirPody (3. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 13 Pro Max s předvýrobním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 %. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů při telefonátu v mobilní síti, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
5. Sdílení zvuku nepodporují iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE (1. generace), 12,9palcový iPad Pro (1. generace), 9,7palcový iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 4, Apple Watch, Mac a Apple TV.
6. Velikost a hmotnost se liší podle konfigurace a výrobního procesu.
7. Testy provedl Apple v září 2021 s předvýrobními AirPody (3. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 13 Pro Max s předvýrobním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 %. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů, dokud nepřestalo hrát první sluchátko. Vybité AirPody se nechaly plně nabít a potom znova hrát, dokud se první sluchátko nevybilo. Cyklus se opakoval, dokud nebyly AirPody i nabíjecí pouzdro úplně vybité. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
8. Testy provedl Apple v září 2021 s předvýrobními AirPody (3. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 13 Pro Max s předvýrobním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 %. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů při telefonátu v mobilní síti, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Vybité AirPody se nechaly nabít na 100 procent a potom byl znova zahájen mobilní telefonát, který probíhal, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Cyklus se opakoval, dokud nebyly AirPody i nabíjecí pouzdro úplně vybité. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
9. Testy provedl Apple v září 2021 s předvýrobními AirPody (3. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 13 Pro Max s předvýrobním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 %. Testy pětiminutového nabíjení probíhaly s vybitými AirPody, které se 5 minut nechaly nabíjet a potom hrát, dokud se první AirPod nevybil. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
10. Testy provedl Apple v září 2021 s předvýrobními AirPody (3. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 13 Pro Max s předvýrobním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 %. Testy pětiminutového nabíjení probíhaly s vybitými AirPody, které se 5 minut nechaly nabíjet a potom se přes ně uskutečnil mobilní telefonát, dokud první AirPod nepřestal přenášet zvuk hovoru. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
11. Vyžaduje nejnovější verzi iOS nebo iPadOS.
12. AirPody se dají používat jako Bluetooth sluchátka se zařízeními Apple, která používají starší software, i se zařízeními jiných výrobců než Apple. Jejich funkčnost je ale v takovém případě omezená.

.
ParametryPorovnání
Typ sluchátek
Špunty
Rozhraní sluchátek
Bluetooth
Vlastnosti sluchátek
Ovládání hlasitosti
Mikrofon
Ano
Hmotnost (g)
4.3
Konektivita
BlueTooth
Verze Bluetooth
5.0
Výdrž baterie (h)
6
Výdrž pouzdra (h)
30
Využití
Poslech hudby
Způsob nabíjení
Bezdrátové nabíjení
Funkce
Hlasový asistent
Konstrukce mikrofonu
Integrovaný
Stupeň krytí IP
IPx4
Funkce mikrofonu
Potlačení šumu

APPLE AirPods (3rd generation)

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MUNAP COMPANY, s.r.o.
Nádražní 709/12
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 27806111
DIČ: CZ27806111
Další informace
    Textové stránky